Čas na serveru 06:28:57

Bernard Buffet
Chléb a víno (Le Pain et le Vine)

Id: 495602

  •  / Chléb a víno (Le Pain et le Vine) / Bernard Buffet

litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 45 cm, značeno a datováno vpravo nahoře v tisku, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2730x

Vyvolávací cena:

22 100