Čas na serveru 02:14:01

Bert Stern
Marilyn Monroe -Last Sitting

Id: 435301

Marilyn Monroe -Last Sitting

  •  / Marilyn Monroe -Last Sitting / Bert Stern

fotografie, rozměr ve výřezu 50 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

zobrazeno: 2030x

Vyvolávací cena:

17 500