Čas na serveru 22:58:30

Bert Stern
Marilyn Monroe - Last sitting

Id: 406301

Marilyn Monroe - Last sitting

  •  / Marilyn Monroe - Last sitting / Bert Stern

fotografie, rozměr ve výřezu 52 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 888x

Vyvolávací cena:

12 000