Čas na serveru 02:41:28

Bert Stern
Marilyn Monroe - ze souboru Last sitting

Id: 394201

  •  / Marilyn Monroe - ze souboru Last sitting / Bert Stern

fotografie, rozměr ve výřezu 50 X 47 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2498x

Vyvolávací cena:

25 000