Čas na serveru 00:05:00

Bert Stern
Marilyn Monroe - ze souboru Last sitting

Id: 394202

  •  / Marilyn Monroe - ze souboru Last sitting / Bert Stern

fotografie, rozměr ve výřezu 51,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1472x

Vyvolávací cena:

11 500