Čas na serveru 19:20:31

Bert Stern
Marilyne Monroe - Last sitting

Id: 314302

  •  / Marilyne Monroe - Last sitting / Bert Stern

fotografie, rozměr ve výřezu 50,5 x 49,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1966x

Vyvolávací cena:

10 200