Čas na serveru 16:28:57

Bert Stern
Marilyne Monroe - Last sitting I.

Id: 309101

  •  / Marilyne Monroe  - Last sitting I. / Bert Stern

fotografie, rozměr ve výřezu 54 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno UV-sklem , rámováno

zobrazeno: 3278x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 51