Čas na serveru 23:26:10

Bert Stern
Marilyne Monroe - Last sitting II..

Id: 309102

  •  / Marilyne Monroe  - Last sitting II.. / Bert Stern

fotografie, rozměr ve výřezu 53,5 x 50 cm, neznačeno, slepotiskové razítko ve spodní části, fotografie v ploše poškozena viz foto, zaskleno UV-sklem , rámováno

zobrazeno: 1224x

Vyvolávací cena: