Čas na serveru 23:58:34

Bert Stern
Marylin Monroe - Last siting III.

Id: 367803

  •  / Marylin Monroe - Last siting III. / Bert Stern

fotografie, rozměr ve výřezu 50,5 x 46,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 883x

Vyvolávací cena:

10 500