Čas na serveru 01:06:08

Berthold Ehrenwerth
Procesí

Id: 349101

Procesí

  •  / Procesí / Berthold Ehrenwerth

olej/plátno, rozměr 39 x 31 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1950x

Vyvolávací cena:

4 100