Čas na serveru 05:01:46

Blanka Bohdanová
Maska

Id: 346201

Maska

  •  / Maska / Blanka Bohdanová
  •  / Maska / Blanka Bohdanová
  •  / Maska / Blanka Bohdanová

olej/plátno, rozměr 35 x 35 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, autorsky popsáno včetně značení na zadní stran, oděrky na rámu

zobrazeno: 9326x

Vyvolávací cena:

12 000