Čas na serveru 19:42:56

Blanka Tauber
Pohled z mého pokoje

Id: 51023

Pohled z mého pokoje

  •  / Pohled z mého pokoje / Blanka Tauber

olej/lepenka, rozměr 51 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2346x

Vyvolávací cena:
3 800

10 501