Čas na serveru 03:50:27

Bobeš Svoboda
Louka u mlýna

Id: 115813

Louka u mlýna

  •  / Louka u mlýna / Bobeš Svoboda

olej/plátno, rozměr 66 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno 08, oděrky na rámu, volné plátno, obraz ve zcela původním stavu viz foto

zobrazeno: 1876x

Vyvolávací cena:

13 500