Čas na serveru 03:03:01

Bobeš Svoboda
Pohled na Luhačovice

Id: 141407

Pohled na Luhačovice

  •  / Pohled na Luhačovice / Bobeš Svoboda

olej/plátno, rozměr 31,5 x 36,5 cm, signováno vlevo dole s datací a popisem, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1189x

Vyvolávací cena:

18.7.2018, 20:03:00

9.7.2018 12:22 1 500 Kč