Čas na serveru 10:27:10

Bohdan Kopecký
Z vesmíru

Id: 385202

Z vesmíru

  •  / Z vesmíru / Bohdan Kopecký

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr viditelný 70 x 99 cm, značeno a datováno vpravo, oboustranně zaskleno, rámováno

zobrazeno: 425x

Vyvolávací cena:

28 000