Čas na serveru 06:35:52

Bohdan Lacina
Kolotoč

Id: 338503

Kolotoč

  •  / Kolotoč / Bohdan Lacina
  •  / Kolotoč / Bohdan Lacina
  •  / Kolotoč / Bohdan Lacina

olej/sololit, rozměr 50 x 62 cm, značeno vlevo dole s datací, popsáno na zadní straně, původní poškozené olištování

zobrazeno: 2229x

Vyvolávací cena: