Čas na serveru 15:32:47

Bohdan Obrovský
Kavárnička

Id: 1046

Kavárnička

  •  / Kavárnička / Bohdan Obrovský

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole B. OBROVSKÝ, datováno 85, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1804x

Vyvolávací cena: