Čas na serveru 13:07:25

Bohdan Obrovský
Před svatbou

Id: 395703

Před svatbou

  •  / Před svatbou / Bohdan Obrovský

olej/dřevo, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, poškozená malba, prasklá deska

zobrazeno: 1817x

Vyvolávací cena:

6 000