Čas na serveru 23:00:50

Bohdan Obrovský
Tichý podvečer

Id: 90501

Tichý podvečer

  •  / Tichý podvečer / Bohdan Obrovský

olej/plátno, rozměr 56 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 81, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1744x

Vyvolávací cena:

7.9.2017, 22:08:00

7.9.2017 19:25 3 000 Kč