Čas na serveru 21:27:49

Bohdan Obrovský
Zámecké schody

Id: 100801

Zámecké schody

  •  / Zámecké schody / Bohdan Obrovský

olej/plátno, rozměr 85 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3086x

Vyvolávací cena: