Čas na serveru 20:24:18

Bohdan Obrovský
Ze Starých Kateřinek

Id: 759

Ze Starých Kateřinek

  •  / Ze Starých Kateřinek / Bohdan Obrovský

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 65 cm, signováno vpravo dole B. Obrovský, datováno 82, drobné odřeninky na malbě, oprýskaný rám viz foto

zobrazeno: 3021x

Vyvolávací cena:

6 000