Čas na serveru 05:27:38

Bohumil (Boža) Pospíšil
Konvolut dvou kusů

Id: 31609

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Bohumil (Boža) Pospíšil

Sardinie, olej/karton, rozměr každého 21,5 x 30 cm, signováno, datováno 35, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1921x

Vyvolávací cena:

3 200