Čas na serveru 14:08:17

Bohumil Čížek
Šumavský podzim

Id: 55301

Šumavský podzim

  •  / Šumavský podzim / Bohumil Čížek

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, signováno vlevo dole, autorsky rámováno, zcela původní stav

zobrazeno: 1626x

Vyvolávací cena:

1 700