Čas na serveru 17:21:44

Bohumil Čížek
V aleji

Id: 22605

V aleji

  •  / V aleji / Bohumil Čížek
  •  / V aleji / Bohumil Čížek
  •  / V aleji / Bohumil Čížek
  •  / V aleji / Bohumil Čížek

olej/plátno, rozměr 56 x 86 cm, signováno vlevo dole, datováno 65, původní rámování

zobrazeno: 2076x

Vyvolávací cena:
3 200

3 900