Čas na serveru 21:11:46

Bohumil Eliáš st.
Chodec II

Id: 460001

Chodec II

  •  / Chodec II / Bohumil Eliáš st.

skleněná plastika, rozměr 40,5 x 10,5 x 7 cm, značeno a datováno na spodní straně, přiloženo Potvrzení o nákupu originálního díla (Výtvarné centrum Chagall, 2006)

zobrazeno: 6125x

Vyvolávací cena:
12 000

155 000

Příhozy: 75