Čas na serveru 02:31:05

Bohumil Eliáš st.
Letící pták

Id: 449103

Letící pták

  •  / Letící pták / Bohumil Eliáš st.

olej/plátno, rozměr 120 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, uvedeno v autorově monografii Eliáš - Sklo, obrazy, kresby z roku 1994 na str. 65

zobrazeno: 3989x

Vyvolávací cena:
12 000

460 000

Příhozy: 128