Čas na serveru 21:47:04

Bohumil Hradečný
Domeček Tkadlecův ve Vítanově

Id: 39002

Domeček Tkadlecův ve Vítanově

  •  / Domeček Tkadlecův ve Vítanově / Bohumil Hradečný

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1956x

Vyvolávací cena:
1 800

2 700