Čas na serveru 23:58:57

Bohumil Hradečný
Jaro na Károvsku

Id: 2166

Jaro na Károvsku

  •  / Jaro na Károvsku / Bohumil Hradečný

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2456x

Vyvolávací cena:
4 800

7 000