Čas na serveru 07:04:21

Bohumil Hradečný
Jaro v Bělé

Id: 2226

Jaro v Bělé

  •  / Jaro v Bělé / Bohumil Hradečný

olej/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, novodobě rámováno

zobrazeno: 2266x

Vyvolávací cena:

13.7.2015, 20:45:00

13.7.2015 20:37 1 500 Kč