Čas na serveru 09:44:24

Bohumil Hradečný
K rybníku

Id: 28305

K rybníku

  •  / K rybníku / Bohumil Hradečný

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 70 cm, signováno vpravo dole, doporučeno čistit, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 5160x

Vyvolávací cena:
800

2 300