Čas na serveru 00:54:10

Bohumil Hradečný
Mlýnský náhon

Id: 20301

Mlýnský náhon

  •  / Mlýnský náhon / Bohumil Hradečný

olej/plátno, rozměr 39 x 49 cm, signováno vlevo dole, značně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2183x

Vyvolávací cena:

3 100