Čas na serveru 14:34:40

Bohumil Hradečný
Rozkvetlá louka

Id: 82002

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Bohumil Hradečný

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 4713x

Vyvolávací cena:

9 000