Čas na serveru 11:41:13

Bohumil Hradečný
Tání na Benecku

Id: 237306

Tání na Benecku

  •  / Tání na Benecku / Bohumil Hradečný

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 663x

Vyvolávací cena:

1 900