Čas na serveru 09:42:41

Bohumil Hradečný
U Ocmanic

Id: 121004

U Ocmanic

  •  / U Ocmanic / Bohumil Hradečný

olej/dřevo, rozměr 20,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1516x

Vyvolávací cena:

3 600