Čas na serveru 00:03:57

Bohumil Jahoda
Dívčí akt

Id: 45103

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Bohumil Jahoda

patinovaná sádra, výška včetně podstavce 72 cm, signováno na podstavci, datováno 60, původní dobrý stav

zobrazeno: 2075x

Vyvolávací cena:
1 900

12 000