Čas na serveru 02:48:25

Bohumil Jahoda
Dvě dívky

Id: 71403

Dvě dívky

  •  / Dvě dívky / Bohumil Jahoda

bronzový reliéf, velikost reliéfu 12,5 x 36 cm, velikost podkladové desky 21 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, datováno 60, původní stav

zobrazeno: 2136x

Vyvolávací cena:

6.4.2017, 21:32:00

28.3.2017 13:12 2 000 Kč