Čas na serveru 00:33:24

Bohumil Jaroš
Kamenitý břeh

Id: 189801

Kamenitý břeh

  •  / Kamenitý břeh / Bohumil Jaroš

olej/plátno/překližka, rozměr 43 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lokální odřeniny v malbě

zobrazeno: 2117x

Vyvolávací cena:

4 400