Čas na serveru 08:55:06

Bohumil Jaroš
Makové pole

Id: 45203

Makové pole

  •  / Makové pole / Bohumil Jaroš

olej/plátno, rozměr 84 x 70 cm, signováno vpravo dole, původní stav, zničený rám

zobrazeno: 2429x

Vyvolávací cena:
1 800

13 600

Příhozy: 49