Čas na serveru 08:47:11

Bohumil Jaroš
Na podzimní cestě

Id: 10401

Na podzimní cestě

  •  / Na podzimní cestě / Bohumil Jaroš

olej/plátno, rozměr 68 x 88 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4348x

Vyvolávací cena:
3 900

9 000