Čas na serveru 15:54:07

Bohumil Jaroš
Partie ze Šumavy

Id: 194504

Partie ze Šumavy

  •  / Partie ze Šumavy / Bohumil Jaroš

olej/lepenka, rozměr viditelný 59 x 83 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1151x

Vyvolávací cena:

3 200