Čas na serveru 15:38:39

Bohumil Jaroš
Rozkvetlé stromy

Id: 40808

Rozkvetlé stromy

  •  / Rozkvetlé stromy / Bohumil Jaroš

kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr 53 x 73 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 2228x

Vyvolávací cena:
1 800

7 003