Čas na serveru 08:09:37

Bohumil Jaroš
Rozkvetlý sad

Id: 32402

Rozkvetlý sad

  •  / Rozkvetlý sad / Bohumil Jaroš

akvarel/tempera/lepenka, rozměr 23,5 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2017x

Vyvolávací cena:
1 200

2 600