Čas na serveru 16:45:43

Bohumil Jaroš
Rozkvetlý sad

Id: 32402

Rozkvetlý sad

  •  / Rozkvetlý sad / Bohumil Jaroš

akvarel/tempera/lepenka, rozměr 23,5 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2252x

Vyvolávací cena:
1 200

2 600