Čas na serveru 16:27:35

Bohumil Jaroš
U březového háje

Id: 203203

U březového háje

  •  / U březového háje / Bohumil Jaroš

malba/lepenka (akvarel), rozměr 27,5 x 36 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1120x

Vyvolávací cena:
1 200

1 300