Čas na serveru 03:34:25

Bohumil Jaroš
U lesa

Id: 390006

U lesa

  •  / U lesa / Bohumil Jaroš
  •  / U lesa / Bohumil Jaroš
  •  / U lesa / Bohumil Jaroš

malba/karton, rozměr 60 x 84 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1896x

Vyvolávací cena:
2 200