Čas na serveru 01:42:07

Bohumil Jaroš
U řeky

Id: 615

U řeky

  •  / U řeky / Bohumil Jaroš
  •  / U řeky / Bohumil Jaroš
  •  / U řeky / Bohumil Jaroš

olej/plátno, rozměr plátna 39 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, rám seschlý, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2988x

Vyvolávací cena:
2 800

3 600