Čas na serveru 23:19:34

Bohumil Klimeš-Kozina
Staří čtenáři

Id: 64702

Staří čtenáři

  •  / Staří čtenáři / Bohumil Klimeš-Kozina

olej/platno/karton, rozměr 63,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, restaurování nedokončeno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1158x

Vyvolávací cena:
800

2 200