Čas na serveru 23:24:46

Bohumil Knyttl
Zimní poledne

Id: 270202

Zimní poledne

  •  / Zimní poledne / Bohumil Knyttl

olej/karton, rozměr viditelný 22,5 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, popsáno na zadní straně,po

zobrazeno: 2375x

Vyvolávací cena:
500

2 400