Čas na serveru 19:28:55

Bohumil Konečný-Bimba
Na pastvě

Id: 243701

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Bohumil Konečný-Bimba

olej/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, původní stav viz foto, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

zobrazeno: 1651x

Vyvolávací cena: