Čas na serveru 08:34:48

Bohumil Konečný-Bimba
Studie k obálce

Id: 63710

Studie k obálce

  •  / Studie k obálce / Bohumil Konečný-Bimba

kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,7 x 24 cm, signováno na zadní straně, malba lehce poškozena, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2004x

Vyvolávací cena: