Čas na serveru 16:28:35

Bohumil Konečný-Bimba
Studie k obálce

Id: 63710

Studie k obálce

  •  / Studie k obálce / Bohumil Konečný-Bimba

kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,7 x 24 cm, signováno na zadní straně, malba lehce poškozena, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 3267x

Vyvolávací cena: