Čas na serveru 15:52:58

Bohumil Kozina
Chaloupky v zimě

Id: 502

Chaloupky v zimě

  •  / Chaloupky v zimě / Bohumil Kozina

olej/plátno, rozměr plátna 48 x 68 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, původní stav

zobrazeno: 2349x

Vyvolávací cena:

4 300